Παναθηναϊκός: Το γεμάτο λάθη παρελθόν του διαιτητή με τη Σλάβια -Επτά παιχνίδια που τα είχε κάνει... θάλασσα

Ο Ρούντι Μπουκέ ξεσήκωσε θύελλα διαμαρτυριών στον Παναθηναϊκό για τη διαιτησία του στο παιχνίδι με τη Σλάβια Πράγας, αλλά δεν είναι η πρώτη φορά που τα κάνει… θάλασσα.Διαβάστε περισσότερα μ’ ένα κλικ εδώ. Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο ...

Την απόκτηση του διεθνούς Μεξικανού δεξιού μπακ, Χόρχε Σάντσεθ ολοκλήρωσε την χθες Τετάρτη ο Άγιαξ, ανακοινώνοντας την απόκτηση του 24χρονου αμυντικού από την Κλαμπ Αμέρικα.

iefimerida

Η Ρεάλ Μαδρίτης νίκησε με 2-0- την Άιντραχτ Φρανκφούρτης, το βράδυ της Τετάρτης και κατέκτησε το Super Cup Ευρώπης.

iefimerida

Ο ελληνικής καταγωγής Αυστραλός νίκησε με ανατροπή 2-1 σετ τον Ρώσο - Επόμενος αντίπαλός του Κύργιου, ένας εκ των Ντιμιτρόφ και Ντε Μινόρ

protothema

Η Ρεάλ Μαδρίτης επικράτησε της Άιντραχτ, στον τελικό του ευρωπαϊκού Σούπερ Καπ στο Ελσίνκι, με σκορ 2-0 και κατέκτησε το τρόπαιο για πέμπτη φορά.

iefimerida

Ο Νικ Κύργιος βρίσκεται σε τρομακτική κατάσταση και απέκλεισε με ανατροπή το Νο1 του κόσμου, Ντανίλ Μεντβέντεφ.

newsbomb

Η Τζορτζίνα Ροντρίγκεζ ανέβασε μια φωτογραφία στα social media και... βγήκαν τα κομπιουτεράκια για να υπολογίσουν την αξία των ρούχων της

protothema

Εθνική ομάδα: Η Ελλάδα επικράτησε 3-0 σετ της Κύπρου κι έκανε το «3 στα 3» στα προκριματικά του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος.