Η βαθμολογία της Euroleague - Στην 4η θέση ο Ολυμπιακός

Ο Ολυμπιακός δεν μπόρεσε να... δραπετεύσει με το διπλό από τη Βαρκελώνη, γνωρίζοντας την ήττα με 79-78 από τη Μπαρτσελόνα του Σάρας Γιασικεβίτσιους σε μια ματσάρα που ολοκληρώθηκε στην παράταση. Με αυτόν τον τρόπο έχασε... χρυσή ευκαιρία για να πατήσει στην κορυφή στην τρίτη αγωνιστική της διοργάνωσης. Κατάταξη 1. Αρμάνι Μιλάνο 3-0 2. Βιλερμπάν 3-0 // 3. Μπαρτσελόνα 3-0 4. ...

Ηττα και αποκλεισμός για τον Στέφανο Τσιτσιπά.

iefimerida

Στέφανος Τσιτσιπάς: Ο Έλληνας πρωταθλητής ηττήθηκε με 2-1 σετ (6-3, 3-6, 6-4) από τον Φράνσις Τιαφό κι έμεινε εκτός προημιτελικών στο Open της Βιέννης.

newsbomb

Ο Ολυμπιακός πήρε μεγάλη νίκη με 67-65 επί της Φενέρ, στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής της Euroleague.

iefimerida

Αρωγός και υποστηρικτής της προσπάθειας που γίνεται στον Ερμή Σχηματαρίου από την ανδρική ομάδα, μέχρι την

protothema

Ο Αμερικανός σέντερ υπέστη διάστρεμμα στα τελευταία λεπτά του αγώνα με την Αναντολού Εφές και τέθηκε νοκ άο