Προβάδισμα με Τσούμπερ για την ΑΕΚ, απάντησε με Ελ Αραμπί ο Ολυμπιακός (vids)

Στο 14′ η ΑΕΚ έκανε το 1-0 με ωραίο σουτ του Τσούμπερ και έξι λεπτά μετά ο Ελ Αραμπί ισοφάρισε σε 1-1 με κοντινή κεφαλιά από λάθος του Στάνκοβιτς.Με δύο γρήγορα γκολ ξεκίνησε το παιχνίδι στο ΟΑΚΑ, αφού στο πρώτο εικοσάλεπτο είχαν σημειωθεί ήδη δύο γκολ.Στο 14′ η ΑΕΚ άνοιξε το σκορ με ωραίο σουτ έξω από την περιοχή, αλλά η χαρά της Ένωσης δεν κράτησε πολύ.Έξι λεπτά μετά, από σέντρα του Κούντε ο Στάνκοβιτς έκανε λάθος έξοδο και ο Ελ Αραμπί με κεφαλιά ισοφάρισε σε 1-1 για τον Ολυμπιακό.  Γράψτε το σχόλιό σας ...

Σε μια δήλωσε που θα σηκώσει αρκετή… σκόνη προχώρησε ο Ζοσέ Μουρίνιο.

in.gr

Κριστιάνο Ρονάλντο: Τη μεταγραφική έκπληξη με την απόκτηση του «CR7» φαίνεται ότι εξετάζει ο νέος ιδιοκτήτης της Τσέλσι, Τοντ Μπόελι.

newsbomb

Οι δύο ποδοσφαιριστές βγήκαν κυρίως για προληπτικούς λόγους.

in.gr

Ο Γιασίν Αγιούμπ εξασφάλισε άδεια από τον Παναθηναϊκό για να κάνει δοκιμαστικά στη Φορτούνα Σιτάρντ.

in.gr

Η Τσέλσι ετοιμάζει τη δική της μεταγραφική… βόμβα, καθώς ο ο νέος ιδιοκτήτης των μπλε, Τεντ Μπέλι, επιθυμεί να φέρει στο Λονδίνο τον Κριστιάνο Ρονάλντο!

in.gr

Ο ΠΑΟΚ ανακοίνωσε το πρόγραμμα των φιλικών παιχνιδιών προετοιμασίας που θα δώσει στην Ολλανδία.

in.gr

Ο Πέδρο Μαρτίνς σχολίασε την εμφάνιση του Ολυμπιακού στο φιλικό με την Φορτούνα Ντίσελντορφ και στάθηκε στην εικόνα που έδειξαν οι Ερυθρόλευκοι στο πρώτο μέρος.

in.gr

Ολυμπιακός-Φορτούνα Ντίσελντορφ: Οι Πειραιώτες με γκολ των Σισέ, Χασάν νίκησαν 2-1 τη γερμανική ομάδα που προηγήθηκε. Ντεμπούτο ο Άβιλα, αποχώρησαν με ενοχλήσεις Κούτρης και Κανέ.