ΠΑΟΚ - Άρης: Πέναλτι του Σάσα στον Κρμέντσικ και 1-0 απ' τον Σβαμπ

Ο ΠΑΟΚ έκανε το 1-0 κόντρα στον Άρη στο 68ο λεπτό του παιχνιδιού. Ο Κρμέντσικ μέσα στην περιοχή βρήκε μπάλα, την έφερε μπροστά του, με τον Σάσα να τον πατάει εν συνεχεία. Ο διαιτητής πήγε είδε τη φάση στο VAR και καταλόγισε το πέναλτι. ADVERTISING Ο Σβαμπ ανέλαβε την εκτέλεση του πέναλτι, νίκησε τον Κουέστα και άνοιξε το σκορ για τον ΠΑΟΚ με τη μπάλα να καταλήγει στη δεξιά γωνία του γκολκίπερ του Άρη στο 69ο λεπτό. Photo credits: Glomex printscreen ...

Μία ανάσα από την απόκτηση του Χακάν Τσαλχάνογλου φέρεται να είναι η Ίντερ.