Γκολάρα το πρώτο τέρμα στη νέα σεζόν της Super League (videos)

Βόλος-Αστέρας Τρίπολης: Χορταστική πρεμιέρα με εντυπωσιακό πρώτο γκολ στη σεζόν από τον Μπενίτο για το 0-1, αλλά ο Τόμας Φαν Βέερτ συνεχίζει από πέρυσι και ισοφάρισε με κεφαλιά.  Μετά από ένα αναγνωριστικό πρώτο 20λεπτο, που σημαδεύτηκε από πολλά φάουλ που έκοβαν τον ρυθμό της αναμέτρησης, το ματς στο Πανθεσσαλικό απέκτησε άγρια ομορφιά.Ο Αστέρας Τρίπολης άρχισε να έχει τον έλεγχο του αγώνα και απείλησε πρώτος με τον Ριέρα, αλλά η μπάλα σταμάτησε στο δοκάρι.Στην επόμενη φάση, όμως, μετά από εξαιρετική ασίστ του Μπερτόγλιο, ο Μπενίτο ...

Απίστευτη τραγωδία σε ποδοσφαιρικό αγώνα στην Ινδονησία, με τις πρώτες πληροφορίες να κάνουν λόγο για δεκάδες νεκρούς.

newsbomb

Αδιανόητη τραγωδία στην Ινδονησία μετά το τέλος ποδοσφαιρικής αναμέτρησης. Οι πρώτες πληροφορίες κάνουν λόγο για τουλάχιστον 60 νεκρούς!

in.gr

Η Ατλέτικο Μαδρίτης επικράτησε με 2-0 εκτός έδρας της Σεβίλλης για την 7η αγωνιστική της La Liga και ανέβηκε στην 5η θέση με 13 βαθμούς.

in.gr

Χωρίς τον Βίκτορ Κλωναρίδη θα παραταχθεί ο Ατρόμητος κόντρα στον Ολυμπιακό (02/10, στις 16:00) στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής της Superleague.

in.gr

Πραγματοποιώντας ένα τρομερό πρώτο ημίχρονο όπου σημείωσε τέσσερα γκολ, η Βέρντερ Βρέμης διέλυσε την Γκλάντμπαχ εντός έδρας με σκορ 5-1.

in.gr

Super League: Η Λαμία «λύγισε» 1-0 τον Λεβαδειακό και πανηγύρισε το πρώτο της «τρίποντο» στην έδρα της, μετά τις 29 Ιανουαρίου!

newsbomb

Βαθιά βαθμολογική ανάσα πήρε η Γουέστ Χαμ, που έκαμψε την αντίσταση (2-0) της Γουλβς των Σα-Ποντένσε.

in.gr

Η Λαμία επικράτησε του Λεβαδειακού με 1-0 για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος και πανηγύρισε το πρώτο της τρίποντο στη Super League. Χωρίς νίκη παραμένουν οι Βοιωτοί.